İnternet sayfamız üzerinden alışveriş yaparken ödemenizi çeşitli yöntemlerle yapabilirsiniz.

Havale: Nakit ödemelerinizi banka hesabınız üzerinden havale veya eft olarak yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme (Nakit): Kargonuz teslim edilirken kargo görevlisine ödemenizi peşin olarak yapabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Kapıda Ödeme (Kredi Kartı): Kargonuz teslim edilirken kargo görevlisine ödemenizi kredi kartı tek çekim olarak yapabilirsiniz.

Paypal: Paypal hesabınızdan ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Kredi Kartı (Tek Çekim-Taksit): İnternet sayfamız üzerinden siparişinizi tüm bankaların kredi kartlarıyla tek çekim olarak veya Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf ve AsyaCard markalarının kredi kartlarıyla 2-9 taksitle güvenle ödeyebilirsiniz.

BKM Express: BKM Express ile ister nakit isterseniz taksit seçenekleriyle güvenli ödeme yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı ödemelerinde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) güvenlik alt yapısı kullanılmaktadır.

Toprakvesu.com üzerinden alışveriş yaparken kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Kredi kartı ödeme sistemimiz 3D Secure altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur ve en son geliştirilen şifreleme yöntemleri 256 bit SSL ve çalıntı kredi kart numarası kullanımını engelleyen CVC2 kimlik kontrolü uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmıştır.

Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure)

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Garanti Bankası tarafından Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.