Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Flawless Finish 250 ml

Flawless Finish 250 ml

  • 52,39TL

  • Vergiler Hariç: 44,40TL
- OR -

Flawless Finish, bitkilerin yaprak ve çiçeklerinde kalan gübreleri temizleyerek meyvelerin lezzet ve aromasını tam olarak ortaya çıkarmasını sağlayan katkı maddesidir. Aroma ve görünüşün önemli olduğu bitki türlerinde, yaprak ve çiçekleri kimyasal kalıntılardan arındırarak bitkiye daha iyi tat, daha güçlü koku ve daha yumuşak bir aroma kazandırır.

  • Daha temiz ve güvenli meyveler
  • Daha tatlı, kokulu, aromatik meyveler
  • Pazar değeri çok yüksek kaliteli mahsüller

Flawless Finish ,flushlamanın iç etkilerinin bitki üzerinde oluşturabileceği muhtemel hasarı azaltırken aşırı gübreler ile yetiştirme ortamı arasındaki iyonik bağı ortadan kaldırır. Hasattan önceki son hafta boyunca Flawless Finish kullanmak sadece su kullanmaktan çok daha etkilidir çünkü sadece su kullandığınızda, elde edeceğiniz mahsüldeki azottan karbona bütün element oranları negatif etkilenebilir. Flawless Finish önerilen şekilde kullanıldığında, yetiştiriciye kurumuş çiçek ve yaprakların nihai görünüşleri üzerinde tam bir kontrol olanağı sağlar.

Bütün gübre üreticileri hasattan bir hafta önce son hafta sadece su verdiğinizde bitkilerinizin daha aromatik, daha hoş kokulu ve daha değerli olacağını belirtmekte ve son hafta gübre vermeyi kesmenizi önermekteler.

Kullanım Tablosu

Etiketler: Gübre Temizleyiciler (Flush)