Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Biobizz Alg A Mic

Biobizz Alg A Mic

  • MarkalarBiobizz
  • Ürün Kodu: A056
  • Stok Durumu: Aynı Gün Kargo
  • 27,99TL

  • Vergiler Hariç: 23,72TL

Mevcut Seçenekler:

- OR -

Stres içermeyen, mutlu bitkiler genellikle daha büyük meyveler üretir. Alg A Mic, aşırı besleme, eksiklikler, hastalıklar veya sıcaklıktaki dalgalanmalara maruz kalmış bitkileri kurtarmak için mükemmel bir organik katkı maddesidir. Alg A Mic soğuk işlenmiş yosun konsantrasyonu, vitaminler, canlılık arttırıcı bitki kaynaklı mikro besleyiciler, amino asitlerin bir karışımıdır. Toprak için su ya da yaprak spreyi olarak kullanılan Alg A Mic, bitkinin sağlığını ve hastalıklara karşı direncini arttırırken, yapraklara yeşil bir renk katmaktadır. Olağan besleyici ya da bitki suyuna katkı olarak kullanılmaktadır. Bitkinin tüm dönemleri boyunca kullanılabilir.(büyüme ve çiçeklenme dönemi). Yaprak katkı maddesi olarak da kullanılabilir.

M.Ö 3000' e kadar, deniz yosunu yiyecek, ilaç ve gübre için kullanılmıştır. Alg A Mic kimyasal solventlerden ziyade, soğuk presleme ile ekstre edilen yüksek dereceli, organik deniz yosunu konsantresinden yapılır. Bu yüksek seviyeli doğal beslenme, bir bitkinin beslenme ihtiyaçlarını karşılar.

Kullanım Tablosu

Direkt olarak yapraklara spreylediğinizde, bitkinin ürettiği klorofilin daha fazla emmesini sağlar.Bu sayede fevkalade yeşil yapraklı bitkiler olur. 1 litre suya 1-2 ml karıştırın ve bunu haftada 2-3 kez yapraklara ışıklar kapalı iken uygulayın.