Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Vegamatrix Prime Zyme 946 ml

Vegamatrix Prime Zyme 946 ml

  • Marka: Vegamatrix
  • Ürün Kodu: A162
  • Stok Durumu: Aynı Gün Kargo
  • 380,66TL

  • Vergiler Hariç: 322,59TL
- OR -

Maksimum verim, besin emilimi ve bitki solunumu için kökleri temiz tutmak gerekir. Prime Zyme, bitkilerin besine ihtiyaç duyduklarında, maksimum emilim almasını sağlar. Prime Zyme, özenle formüle edilmiş enzimlerden oluşan doğal bir üründür. Yıllar süren belgelenmiş sonuçlar, ölü kök materyalini bitkileriniz için yeniden kullanılabilir beslenme biçimlerine ayırma sürecini hızlandırmaya nasıl yardımcı olduklarını göstermektedir. Prime Zyme ayrıca bu süreci kolaylaştırmaya yardımcı olan mikroorganizmaları harekete geçirir. Sonuçlar daha fazla besin maddelerini emen daha güçlü köklerdir. Artan fotosentez oranlarına ve daha hızlı büyüme oranlarına sahip bitkilere öncülük eder.

Enzimler tüm canlılar için gereklidir, tüm büyüyen biyolojik işlevler için reaksiyonları kolaylaştırır ve hızlandırırlar. Prime Zyme'de dikkatle incelenen enzimler, ölü köklerin tüm doğal dönüşümünü kolaylaştırır ve onları yüksek güçlü minerallere dönüştürür ve şekerler, bitkilerin canlılığını korumaya yardımcı olur. Bu ölü köklerin daha hızlı dökülmesi ve ihtiyaç duyulan besin maddelerine dönüşümü daha fazla hava ve toprak hidrolojisi meydana getirir. Bu ayrıca kök çürümesine karşı bir engel oluşturur ve veriminizi azaltacak patojenik toksinleri, küfleri ve diğer zararlı organizmaları önler.

Prime Zyme, bitkinizin hayati kök sistemini geliştirerek toprak ortamınızı daha temiz ve daha sağlıklı hale getirir. Tamamen rezeke edilebilen sağlıklı kökler, hasatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için gerekli su ve besin maddelerini daha iyi taşıyabilir. Sağlıklı bir kök sistemi maksimum büyüme ve daha büyük verim sağlar.

Kullanım Tablosu