Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Tropf Blumat Maxi

Tropf Blumat Maxi

  • Marka: : Blumat
  • Ürün Kodu: T007
  • Stok Durumu: Aynı Gün Kargo
  • 61,45TL

  • Vergiler Hariç: 52,08TL
- OR -

Tropf Blumat Maxi , evininizdeki, bahçenizdeki büyük ve derin köklü bitkilere sadece ihtiyacı olduğunda sulama yapan otomatik sulama sistemidir. İhtiyaç temelli ve ekonomik Tropf Blumat Maxi ile her bir bitki ayrı ayrı sulanır. İhtiyaç halinde suya sürekli suya ulaşabilen bitki çok daha sağlıklı büyür.

Tropf-Blumat, bitkilere ince borularla su damlaması sağlayan bir tür elektriksiz sensördür. Toprak kurudukça, doğal emme gücü, Tropf-Blumat Maxi' nin açılmasını tetikleyerek suyun akmasını sağlar. Toprak yeterince nemliyse, Tropf Blumat Maxi otomatik olarak durur. Çalışması için, yüksek bir rezervuar kullanılarak veya ana şebekeye bağlantı üzerinden oluşturulabilen su basıncı gerektirir.

Kullanışlı Tropf Blumat Maxi, günlük sulama işlemlerini sizin için güvenilir şekilde yapar. Tropf Blumat Maxi tüm yıl boyunca çalıştığı için, istediğiniz zaman gönül rahatlığıyla tatile de gidebilirsiniz. Basit ve esnek Tropf Blumat Maxi sadece birkaç parçadan oluşur ve herhangi bir alet kullanmadan monte edilebilir.

Büyük saksılı salon ve bahçe bitkileri için uygundur.

Etiketler: Blumat Sulama Sistemi