Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Trabe Propolix Cinam 30 ml

Trabe Propolix Cinam 30 ml

  • Marka: : Trabe
  • Ürün Kodu: K011
  • Stok Durumu: Aynı Gün Kargo
  • 88,00TL

  • Vergiler Hariç: 74,58TL
- OR -

Trabe Propolix Cinam, ürünlerinizi her türlü mantar hastalıklarından koruyacak %100 doğal propolis ve esansiyel yağlar içeren bir üründür. Bitkilerinizde bir mantar sorunu (oidium veya küf) varsa, hasat zamanına kadar kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Propolix Cinam, mantarın köküne doğrudan saldırır, önce zararlıyı ilerleten sporların üretimini felce uğratır ve daha sonra yapraklara kurulmuş olanlarla savaşır.

Bitkilerin doğal savunmasını mantar ve bakteri kaynaklı hastalıklara karşı uyarmanın yanı sıra, bitkilerin verimini de arttırmakla birlikte, oidium ile ilgili sorun yaşayan bitkinin dokularını rejenere eder.

Propolis, böcekleri mantar ve bakterilerden korumak için arılar tarafından sentezlenen ve kullanılan bir maddedir. Kovanlarının tüm kısımlarını emdirirler. Bir yırtıcı kovanın içine girdiğinde, arılar onlara saldırabilir. İşçi arılar ölü hayvanın içinde çürümeyi önlemek için, hayvanı propolisle doğal bir şekilde mumyalarlar. Bitkilerinizi birkaç ilaçlamayla oidium ve botrytis kadar zararlı mantarlara karşı koruyacaktır.

Sulama suyuna da ekleyebilirsiniz. Her türlü mantar istilasını önleyin ve ürününüzde bir istila varsa, Propolix'e haftada bir kez püskürtün.

Kullanım

Her 3-4 günde bir litre suya 2 ml karıştırılır, yaprakların üst ve alt kısımlarında spreylenir. Hastalık ortadan kaldırılıncaya kadar uygulamayı tekrarlayın.