Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Snoop's Premium Nutrients Grow A-B 1 litre

Snoop's Premium Nutrients Grow A-B 1 litre

  • 249,83TL
  • 224,85TL

  • Vergiler Hariç: 190,55TL
- OR -

Büyüme dönemindeki bitkilerin tam potansiyeline ulaşmak için, dengeli bir katyon ve anyon alımı gerekir. Snoop's Premium Grow, bitkilerinize, büyüme döneminde ihtiyacı olan besinleri ideal oranlarda sağlayarak güçlü ve gür büyümesi için özel olarak formüle edilmiştir. Bitkilerin tam potansiyele ulaşmalarında yardımcı olur.

Büyüme dönemindeki bitki ihtiyacı olarak eşit miktarda anyon ve katyon alacaktır.

Bitki negatif bir iyon almak için bir elektron (-) serbest bırakmak zorundadır. Bu elektron, suya bırakıldığında, bir hidroksit (OH-) parçacığı oluşturan negatif yükdür. Bu OH-parçacığı, pH'ı kök bölgesi / alt katmana getirecektir. Bu reaksiyonun başlıca sorumlusu olan anyon NO-3' tür.

Pozitif bir iyon almak için bir bitki bir proton (+) serbest bırakmak zorundadır. Su içerisine bırakıldığında bu proton, H + parçacığı oluşturan pozitif yük ekleyecektir. Bu H + parçacığı pH'yı kök bölgesi / alt katta aşağıya çekecektir. Bu tepkiden başlıca sorumlu katyonlar Kalsiyum (Ca2 +) ve Magnezyum (Mg2 +) 'dir.

Snoop's Premium Grow kullandığınızda büyüme dönemindeki negatif ve pozitif iyonların alımı dengelenir. Bu, substratın dahili pH'sını ve besleme tankınızdan beslemeyi seçtiğiniz pH seviyelerini düzenler ve böylece pH'ı elemanların bitki tarafından alınmasına izin veren bir aralıkta tutar.

Kullanım Tablosu