Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
 
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
 
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
 
Aynı Gün Kargo
15:00' e kadar verilen siparişlerde
Xtreme Gardening Calcarb 170 gr

Xtreme Gardening Calcarb 170 gr

  • 392,27TL

  • Vergiler Hariç: 332,43TL
- OR -

CalCarb hazır bir kalsiyum ve karbondioksit kaynağıdır. Kalsiyum, bitki sağlığı için kritik öneme sahiptir, hücre zarlarının gücüne ve besin kullanımının düzenlenmesine katkıda bulunur. Kalsiyumun biber, domates ve karpuz gibi birçok ürünün kalitesinde önemli bir rol oynadığı bilinmektedir. Aynı zamanda bitkilerde ısı stresi etkilerini azaltabilir. CalCarb yaprak güçlendiricisi, hem iç hem de dış ortamlarda mükemmel çalışır.

CalCarb, doğal olarak oluşan özel bir bileşikten türetilmiş, devrim niteliğinde bir kalsiyum karbonat yaprak spreyidir. Bu bileşiği bitkilerin yapraklarına nüfuz edebilecek kadar iyi bir boyuta işleyen yeni bir nanoteknoloji kullanır. Hücre duvarlarına girdikten sonra, CO2 hem kalsiyum hem de kullanılabilir karbondioksit olarak salınır ve fotosentez seviyelerini üç kat arttırır.

Hem kalsiyum hem de karbon bitki gelişimi için kritik öneme sahiptir. Genel olarak topraktan kalsiyum verilir ve karbon bitkiye fotosentezin gerçekleşmesi için gerekli olan karbon dioksit olarak girer. CalCarb, hem kalsiyum hem de karbon içeren basit ve çok yaygın bir bileşiğin benzersiz bir şeklidir. Kalsiyum karbonat veya CaCO3, toprak pH seviyelerini ayarlamak için dünya genelinde tarımda kullanılır.

Bu benzersiz fenomen bitkilerin kalsiyum kullanılabilirliğini arttırır, stomanın hemen dışında ve içindeki CO2 seviyeleri fotosentez verimi için optimum seviyeye yakın üç kat yükseltebilir.

Domates Çürüklüğü ve Tozlu Küflenmeyi Önleyebilir.

Kullanım


Etiketler: Faydalı Bakteriler